Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4391

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2828

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1571

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  732

Sohbet Okey

Sohbet Okey

admin 248

Eş dost ve arkadaşlarınızla oynadığınız okey oyununu sohbetine Online olarak oynayacağınız sitemizden ve uygulamamız üzerinden de sohbet Okey şeklinde oynayabilirsiniz. Sitemiz ve uygulama üzerinde bulunan Okey oyununu 101, katlamalı, klasik ve düz okey olarak oynarken aynı zamanda imkanlarıyla Okey oyununu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Masada oynadığımız kişilere tebrik edebilir, tebrik mesajları yayınlayabilir, aynı zamanda gerçek bir ortamda olduğu gibi ne iş yaptıklarını nereden oyuna katıldıkları gibi soruları chat ortamında sohbet eder gibi sohbet okey oynayabilirsiniz.

Sohbet okey seçeneği online olarak oynanan oyunlarda geçerlidir. Uygulama üzerinden internetsiz olarak oynanan oyunlarda ve internet üzerinden internetsiz okey oyun seçeneklerinde sohbet okey geçerli değildir. Sohbet okey oyunu oynarken kişiler ile yapılacak sohbetler anlamına gelmektedir. Bu nedenle okey oynarken mutlaka online olmanız ve karşı tarafta kişilerinden masada Online olarak bulunmaları gerekmektedir.

Eski mahalle arkadaşlarınızla, okul arkadaşlarınızla veya uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile masalar kurarak salonlar içerisinde bir araya toplayarak turnuvalar düzenleyebilir, online internet üzerinden 101 okey, klasik okey, düz okey ve diğer okey oyunlarını seçebilir, oyun oynarken arkadaşlarınız ile güzel sohbet ederek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu sayede sadece telefon ve uygulama üzerinde zaman geçirmemiş, oyun oynarken de sohbet okey imkanlarından yararlanmış olarak daha sosyal kişiler olabilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın