Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4392

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2829

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1571

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  732

Sanal Okey Oyna

Sanal Okey Oyna

admin 183

Fiziki olarak kahvehane, kıraathane ve kafeteryalar da eğlence mekânlarında oynanan oyunların artık sanal ortamlarda çıktı. Sanal okey oyna seçeneği yalnızca bu sanal ortamlardan biri oldu. Artık kahve dörtlüleri sanal ortamlarda masa dörtlüleri oda dörtlüleri şeklinde geçmektedir. Sizler de sanal ortamda arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sanal okey oynayabilirsiniz. İsterseniz evinizde otururken sizden çok uzakta olan akrabalarınız, kuzenleriniz, kardeşlerinizle oynayabilirsiniz.

Sanal okey oyna fırsatı için internet yeterli olacaktır. Sanal okey oyununun içerisinde 101 okey, çanak okey, klasik okey, normal okey, düz okey seçeneklerini seçebilir, istediğiniz odalardaki masalara oturabilir ya da kendiniz bir masa oluşturarak ekibinizde oyun oynayabilirsiniz. Sanal adres üzerinden internet üzerinden oynanabildiği gibi internetsiz ortamlarda da yapay zekaya karşı oynanabilir. Sanal okey ister cep telefonunuzdan mobil uygulama şeklinde isterseniz telefon tablet bilgisayarlardan web sitemiz aracılığıyla bağlanarak profil üye girişinizi sağlayarak oynayabilirsiniz. Uzakları yakın eden en sıkıcı anları bile en zevkli dakikalar şeklinde geçirmenizi sağlayacak olan sanal okey oyna. Artık sizlere bir tık kadar yakın sitemiz vermiş olduğu sanal okey hizmetinde en ufak bir kesinti bulunmamakta ve puanlarınızı sizlerin hesabınızda online olarak göstermektedir. Artık can sıkıcı ortamlardan en iyi şekilde kurtulmanın yolu sanal okey oyna oyununu oynamak olacaktır. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Okey Oyna
Cevap bırakın