Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

21471 Puan

ANGARALI

ANGARALI

8885 Puan

Tweety

Tweety

6986 Puan

YoRquN_KaLp

YoRquN_KaLp

6695 Puan

DiKeNLi-GuL

DiKeNLi-GuL

6683 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4113

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2568

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1388

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  557

Online Okey Oyna

Online Okey Oyna

admin 170

Okey oynama imkanının internet ortamına yayılması ile gündeme gelen online okey oyna uygulaması artık sitemizde mevcut. Sizler de sitemizde bulunan binlerce üyeler arasında kendi grubunuzu ve kendi ekibinizi kurarak Online olarak okey oynama fırsatını yakalayabilirsiniz. Online okey oyna uygulaması tüm kategoriler için geçerlidir. Hemen okey oyna, 101 okey oyna, katlamalı okey oyna, eşli okey oyna, düz okey oyna, klasik okey oyna seçeneklerini tamamının internetinizin çektiği tüm bölgelerde oynayabilirsiniz. Online okey oyna oyununu oynamak için internete bağlı telefon, tablet, bilgisayar yeterli olacaktır. İster web sitemiz üzerinden online okey oynayabilirsiniz. İsterseniz mobil uygulamanız olan uygulamayı indirerek bir tık ile hemen başla diyerek online okey oyna sekmesi oynayabilirsiniz.

Online olarak oyun okey oynarken kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Evinizde tek başınıza otururken ya da bir parkta bankta otururken deniz kenarında güneşlenirken de online okey oyna. Bunun için yeterli olan sadece internet üzerinden o an için dünyanın her bir köşesinden insanlarla tanışıp sohbet ederek online okey oyunu oyununu oynayabilirsiniz. Sizinle aynı kategoride oyun oynayan kişilerle eşleşebilir, eşli okey, 101 Okey, HD klasik Okey, eşli düz okey oyunlarını oynayabilir. Farklı dostluklar ve arkadaşlıklar ile daha sosyal bir çevreye sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemize girerek üyelik girişini oluşturarak sohbet odalarından birine katılıp istediğiniz masada yerinizi almak olacaktır.

Okey Oyna
Cevap bırakın