Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4398

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2834

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  734

Okey Oyna Online

Okey Oyna Online

admin 285

Okey oyunu, bildiğimiz gibi kahvehanelerin vazgeçilmez oyunları arasında yer almaktadır. Dört kişilik bir ekip oluşturulduğu zaman mutlaka okey oyunu oynanmaktadır. Hal böyle olunca internet siteleri de kişilerin okey zevkini interaktif hale getirmek istemişlerdir. Bu nedenle internet üzerinde okey oynayabileceğiniz birçok web sitesi kurulmuştur.

Okey oyna online sloganıyla hizmet vermekte olan platformlar, her yıl milyonlarca üyeyi ağırlamaktadırlar. Bu nedenle siteler, sağlayıcılarını sürekli olarak geliştirmekte ve gün geçtikçe daha kullanıcı odaklı bir profil çizmektedirler. Biz de sizler için okey oyna online konusu hakkında merak edilen tüm detayları derledik.

Online Okey Oyunu Nasıl Oynanır?
Okey oyunu, geleneksel anlamda masa oyunu olarak kabul edilmekte ve kahvehanelerde hala oynanmaktadır. Fakat teknolojinin gelişmesi ile okey oyunu internet platformlarına eklenmiştir. Bu sayede online okey dönemi başlamıştır. Kişiler, bulundukları yerden kalkmadan istedikleri anda okey oynamaya başlayabilmektedirler. Bunun için yalnızca ilgilendiğiniz siteye giriş yapmanız ve üye olmanız yeterli olacaktır.

Okey oyna sitelerine erişim sağladıktan sonra hesap açma işlemleri sırasında karşınıza bir bilgi işlem formu çıkacaktır. Bu formda yer alan bilgilerin eksiksiz ve tam olarak doldurulması gerekmektedir. Üye olduktan sonra karşınıza birçok online okey odası çıkacaktır. Siz ve arkadşalarınız istediğiniz odada yeni bir masa kurarak online okey deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Online Okey Oynama Siteleri Paralı Mı?
Her yıl milyonlarca insan, okey oyna online sloganıyla hizmet vermekte olan platformlarda oyunlarını oynamaktadırlar. Fakat oyun siteleriyle henüz tanışmamış olan birçok insan, online okey platformlarının paralı olup olmadığını merak etmektedirler.
Çoğu online oyun sitesi, okey uygulamasını kullanıcıları için ücretsiz şekilde sunmaktadır. Hal böyle olunca sitelerin çoğunun bedava bir erişime sahip olduğu söylenebilmektedir. Fakaz siz yine de ilgilendiğiniz platformların tamamen bedava olmasına dikkat edin.

Okey Oyna
Cevap bırakın