Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4395

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2832

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  733

Okey Odaları

Okey Odaları

admin 413

Okey odalarında internet ile okey oynanabildiği gibi internetsiz de yapay zekaya karşı oluşturulan okey odalarında oyunlar oynayabilirsiniz. Okey odaları seviyelere göre belirlenmekte ve sizin seviyenize göre ilerlemektedir. Seviyesi yüksek odalarda para puan kazancı ve kaybı daha yüksek seviyesi düşük odalarda para kazancı ve para kaybı daha düşüktür. Level atlayarak çok para kazandıkça okuyor, odalarındaki sıralamanızı yükseltebilir ve milyonlarca kişi arasında top 10 listesinde üst sıralara yükselebilir, üstünlük kurabilirsiniz.

Okey odalarında okey çeşitleri arasında beklemeden oynamak için hemen oyna seçeneğine tıkladığınızda seviyenize göre odalardan birine yerleştirilir, Hemen okey oynamaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında Okey odaları, 101 okey oyna, eşli okey oyna, klasik okey oyunu, düz okey oyna ve daha birçok seçenekleri de değerlendirebilir, o rakiplerinizle okey odalarında yarışabilirsiniz.

İş arkadaşlarınıza ve akrabalarımızın okey odalarında bulunan masalara davet edebilir, buralarda oyunlar oynayabilirsiniz. Sosyal medyada bulunan sosyal arkadaşlarınızı okey oynamaya davet edebilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sohbet odalarında bulunan masalarda yerinizi alabilir, ister oyun oynayabilir, isterseniz seyirci olarak alabilirsiniz. Sohbet odalarında oyun oynamaya başlamak için sitemize giriş yapıp üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Ardından sohbet odalarına kendinize ve dişinize göre rakiplerle mücadeleye başlayabilir, para puanlar kazanabilir, top10 listesinde üst sıralara yerleştirebilirsiniz. Sohbet odaları sizlere daha çok masa seçeneği sunar ve daha kaliteli zaman geçirerek çeşitliliği arttırabilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın