Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4392

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2829

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1571

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  732

Okey indir

Okey indir

admin 183

Uygulama mobil oyunu online olarak telefon, tablet ve bilgisayarlardan oynayabildiğiniz gibi internet siteleri üzerinden de oynayabilirsiniz. Oyunumuzu sitemiz üzerinden Okey indir seçeneğini kullanarak indirebilirsiniz. Ardından sitemiz üzerinde online ve internetsiz okey seçeneklerini onayabildiğiniz gibi oynayabilirsiniz. Uygulama üzerinden oynayacağınız Okey daha hızlı ve seri olacaktır. Telefonunuzdan Okey indir ikonu bulacak, bir tık kadar elinizin altında olacaktır.

Okey indir ile indirilen uygulamanın sitemiz üzerinden oynayabileceğiniz seçenekler arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. Tüm özellikler var uygulama üzerinde de geçerlidir. Sitemiz üzerinde oynadığımız eşli okey, düz okey, klasik okey gibi oyuncu seçenekleri uygulama üzerinde de geçerlidir. Kazandığınız para puanlar Okey uygulamamızda da profiliniz de bulunan hesabınızda yansımaktadır. Okey uygulamasını kullanmak çok basit olacak.

Üye olarak giriş yapacağınız hesabınız ile rakipleriniz ile burada da mücadeleye devam edebilirsiniz. İnternet’in çektiği tüm ortamlarda Online olarak Okey oynayabileceğiniz gibi internetsiz okey seçeneğiyle de tüm okey oyunları kategorilerini kullanabilirsiniz. İnternetsiz olarak eşli okey internetsiz oynayabilir internetsiz olarak klasik okey, 101 okey oynayabilirsiniz. Tüm zamanları en eğlenceli ve boş zamanlarınızı en iyi değerlendirebileceğiniz bolca vakit geçirebileceğiniz okey oyunu okey indir seçeneğiyle indirerek telefon, tablete, bilgisayarlarınız internete bağlı olmadan da kolayca oynayabilirsiniz. Sokakta kafeteryada veya toplantı salonlarında hatta sıkıcı brifingler de bile bir tık ile tüm sıkıcı zamanı eğlenceli olarak geçirebilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın