Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4398

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2834

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  734

Okey Extra Oyna

Okey Extra Oyna

admin 466

Boş zamanlarınızı, sıkıcı anlarınızı değerlendirmek için oynadığınız okey oyunu okey extra oyna seçeneği ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sizlerin ve sevdiklerinizin en eğlenceli oyunları arasında bulunan okey extra oyna oyunu eşli 101 ve katlamalı klasik okey seçenekleriyle ayrıca internet üzerinden internetsiz olarak ücretli ve oynayabileceğiniz oyun haline gelmiştir. Okey extra oyunu sayesinde düz okey ve diğer okey seçeneklerini daha kapsamlı hale getirebilecek daha fazla puanlar alabilecek, daha güçlü rakiplerle karşılaşabileceksiniz. Rakiplerinize karşı zekânızı ve üstünüzü okey extra oyununu da gösterebileceksiniz. En sevilen okey türleri arasında bu oyunlar vardır.

Oley okey diğer okey oyunları ile bağlantılıdır ve tüm okey türlerini kapsar. Ekstra olarak daha üst seviyede oyun anlamına gelmektedir. Kullanıcıların ve oyun severlerin rakiplerine gözdağı ve bir üst level gibi görünen sıraların oyna anlamına gelen Okey extra oyunu sizin de güçlendikçe ekiplerimize karşı meydan okuyacağınız alan haline gelecektir. Sitemiz ve uygulamamız üzerinden giriş ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmenin ardından okey extra oyna seçeneğini tıklayarak en dikkatli ve en zeki şekilde gerçekleştirip rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Sosyal sayfalar aracılığı ile de yayınlayabilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve sosyal ortamda bulunan çevrenizi ve kendinizi top 10’a koyabilirsiniz. Okey extra oyna seçeneği ile en iyi oynayanlar arasından Top 10 listesine yerleşebilir, daha çok para puanlar kazanabilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın