Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4394

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2831

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  733

Okey 101

Okey 101

admin 341

Okey oyunu, ülkemiz insanları arasında yıllardır oynanmakta olan eğlenceli bir oyundur. Bu durum, kıraathanelerde dört kişi olan herkesin okey oyununu oynamasına neden olmaktadır. Ayrıca okey oyunu, kendi içerisinde de birçok varyasyona ayrılmış durumdadır. Bu sayede her kesimden insan için zevkli bir okey oyunu bulabilmek mümkündür. Okey oyunları arasında en popüler olan ve sevilerek oynanan oyun türü ise 101’dir.

Genellikle genç oyuncular tarafından tercih edilmekte olan okey 101 oyunu, fazla taş dağıtılması ve ellerin çabuk bitmesiyle bilinmektedir. Son zamanlarda 101 oyunun popülerlik kazanması ile internet platformlarında da deneyimlenmeye başlanmıştır. Sizde okey 101 oyununu kolayca deneyimlemek istiyorsanız prestijli oyun sitelerini tercih edebilirsiniz.

Canlı Okey 101
101 oyunu, ülkemiz genelindeki kıraathanelerde oynanabildiği gibi interaktif oyun platformları aracılığıyla da deneyimlenebilmektedir. Bu sayede insanlar, hiçbir yere gitmeden okey oynama zevkine varabilmektedirler. Canlı okey 101 oyunu, gerçek hayatta olduğu gibi aynı kurallara ve oynananış biçimine sahiptir. Bu nedenle hangi sitede 101 oynarsanız oynayın aşina olduğunuz şekilde devam edebilirsiniz.

Canlı okey siteleri, genellikle 101 oyununu kaliteli ve prestijli şekilde servis etmektedirler. Bu sayede kullanıcı profillerini geliştirebilmekte ve oyuncu sayılarını arttırabilmektedirler. 101 oyunu için geliştirilen kaliteli platformlar bulunmaktadır. Siz de bilindik camialara erişim sağlayarak gerçek hayattaki 101 keyfini alabilirsiniz.

Canlı Okey 101 Paralı Mı?
Son zamanlarda okey oynama platformları bir hayli arttığı için sitelerin oyuncu sayıları da yükleşmiştir. Fakat interaktif oyun siteleriyle ilk defa tanışan kişiler, oyunların paralı olup olmadığını genellikle sormaktadırlar.

Canlı 101 oyununun bazı platformlarda ücretli olarak sunulduğu görülmektedir. Fakat çoğu platform, kullanıcıları için kaliteli sağlayıcılarla faaliyete soktukları 101 oyununu ücretsiz olarak sunmaktadır. Yine de siz oyuna başlamadan önce ilgilendiğiniz platformun ücretsiz olduğundan emin olun.

Okey Oyna
Cevap bırakın