Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4398

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2834

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  734

Normal Okey Oyna

Normal Okey Oyna

admin 215

Okey oyun türleri içerisinde en basiti olarak bilinse de taş takibini, çıkan sayıları ve renkleri iyi takip etmelisiniz. Başarılı olmanızın mümkün olmadığı bir oyun türüdür. Her taştan kaç renk olduğu ve çıkan taşların eklemenin gerektiğini bilmeniz sizin oyunda rakiplerinizi oranla daha hızlı hareket etmenizi sağlar. Çıkmış olan bir taşı beklemeniz oyun esnasında rakiplerinizin daha erken sonuca ulaşmalarını sağlayabilir. Sitemiz üzerinden normal okey oyna seçeneğinden oynayabilir, eşli olarak bu oyunu çeşitlendirebilirsiniz. Çanak kırma şeklinde değerli puanları toplayabilir ve top 10 listesinde üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz. Normal okey oynamak basit görülse de zaman içerisinde kimin aklında rakamları ve çıkan renkleri tutabildiği zekâ gerektiği ortaya çıkmıştır. Eğer, sizler de normal okeyde başarılı olursanız rakiplerinizin arasında en zeki olduğunuzu anlayacaksınız.

Okey türlerinde en eskisi ve en klasik türlerinden olan normal okey oyna ve sayı hesaplamasına gerek kalmayan ve pek fazla strateji gerektirmeyen bir okeydir. Oyuncuların bu oyunu oynarken sıkılmaları mümkün değildir. Sürekli bir rakam ve renk trafiğinde bulunan oyun hafızanızı güçlenmesini akılda kalıcılığı dikkati sizlere kazandırır. Oynarken kendinizi ve dikkatinizi geliştirebilirsiniz.
Eski mahalle arkadaşlarınızla, komşularınızla, okul arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla kolaylıkla sitemizde odalarda masalar kurarak uzakları yakın edebilir, sıkı dostlarınızın daha da sıcak hale getirebilirsiniz. Mesafelere aldanmadan yenik düşmeden dostlarınızı kalıcı hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek üyelik profilinde doldurup kısa bir üyelik işleminden sonra sitemize giriş yapıp size uygun olan kategorilerden birini seçerek arkadaşlarınızla veya sitemizde bulunan binlerce kişi ile yeni arkadaşlıklar kurarak oyun oynayabilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın