Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4398

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2834

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  734

Mynet Okey

Mynet Okey

admin 259

Mynet Okey, okey oyununu online ortamlarda oynanmaya başlandığı ilk yerdir. Okey severlerin ve online oyun oynamayı sevenlerin en uğrak yeri olan Mynet okey siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Mynet okey de diğer okey seçenekleri gibi birçok seçenekler mevcuttur. Profil ve üyelik girişinizi gerçekleştirdikten sonra kategorilerden birini seçerek hemen oyuna başlayabilirsiniz. Kategoriler arasında eşli okey, 101 okey, katlamalı okey, internetli okey, internetsiz okey seçenekleri arasında arkadaşlarınız ve de online olarak farklı oyunlar oynadığımız kişilerle Mynet okey oynayabilirsiniz.

Başka diğer online oyunlardaki ekibimizi ve oyun arkadaşınızın Mynet okeye davet edebilir, burada eşli okey oynayabilirsiniz. Diğer alanlarda ve oyunlarda alt ettiğiniz arkadaşlarınızı burada da yenebilirsiniz. Bu alanda oyun oynarken sohbet edebilir, kazandığınız ellerde tebrikler alabilir, kazananları tebrik edebilir, oyuncular ile tanışma ve sohbet etmeye imkânlarını Online olarak yaşayabilirsiniz. Mynet okey oyununda gerçekleştirebilirsiniz.

Mynet okeyi internet üzerinden oynayabileceğiniz gibi internetsiz olarak da oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey sitemizi ziyaret ederek üyelik girişinizi gerçekleştirip bir an önce farklı insanlarla ve oyun arkadaşlarınızı da buralara çağırarak online internetsiz olarak 101 Okey, internetsiz okey, hemen okey, eşli okey, Mynet okey oyunlarından birini tercih ederek uygulamayı indirebilir veya indirmeden oynamaya başlayabilirsiniz. Güzel bir kafeterya ve sosyal çevre imkânlarını sizlere sitemiz aracılığıyla sunmaya devam ediyoruz. Sanal ortamda gerçek arkadaşlıklar da edinebilmek de mümkündür.

Okey Oyna
Cevap bırakın