Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

21471 Puan

ANGARALI

ANGARALI

8885 Puan

Tweety

Tweety

7021 Puan

YoRquN_KaLp

YoRquN_KaLp

6695 Puan

DiKeNLi-GuL

DiKeNLi-GuL

6683 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4114

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2568

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1388

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  557

Klasik Okey

Klasik Okey

admin 453

Sitemiz üzerinde ve uygulama içerisinde bulunan klasik okey diğer okey seçenekleri arasında en çok tercih edilen klasik Okey türleri arasında yer almaktadır. 101 okey ve eşli okeyden daha basit ve daha alt grup yaş gruplarına hitap edebilir, okeye ilk başlayan kişilerin klasik Okey ile başladıkları bilinmektedir. Klasik okey online olarak oynanabildiği gibi internetsiz olarak da oynanabilmektedir. Klasik okeyde de eşli olarak okey oynayabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamamız ve sitemiz üzerinden internetsiz olarak klasik okey oynayabilirsiniz.

Binanızda bulunan komşularınızla, okulunuzda bulunan arkadaşlarınızla daha birçok alanda bulunan sosyal çevrenizle klasik okey oynayabilir, sohbet imkanından yararlanarak vakit geçirmek için girmiş olduğunuz klasik Okey ortamında aynı zamanda eş, dost ve akrabalarınız da oyun oynarken sohbet etmiş olursunuz. Okeyin atası ve ya hokeyi, ilk başlangıç turu olarak bilinen klasik okey siz oyun severleri daha çok heyecanlandıracak ve fazla boş zamanlarınızda Okey oynamanızı sağlayacaktır. Yapmanız gereken şey çok basit. Sitemiz veya uygulama üzerinden üyelik girişinizi ve kaydınızı yaptırarak Online olarak veya internetsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunlarda kazandığınız para puanlar ve daha birçok hediyeleri hesabınıza aktarabilir, bu hediyeleri İstediğiniz zaman da kullanabilirsiniz. Odalar arasında geçişler yapabilir farklı insanlarla tanışabilir, sohbetler edebilirsiniz. Sizde hemen uygulamamızı indirip veya internet sitemize giriş yaparak bir an önce oyun oynamaya başlamalısınız.

Okey Oyna
Cevap bırakın