Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4398

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2834

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  734

Klasik Okey

Klasik Okey

admin 293

Okey oyunu, uzun yıllardır ülkemiz insanları tarafından sürekli oynanmakta ve deneyimlenmektedir. Bu nedenle yıllardır içerisinde farklı çeşitlere ayrılmış durumdadır. Bu sayede her çeşit zevke sahip insan için farklı bir okey oyunu bulabilmek mümkün kılınmıştır. Fakat okey oyunları arasında en geleneksel olan klasik okey, hala en çok tercih edilen okey türleri arasında gösterilmektedir.
Son zamanlarda klasik olan okey oyunu için yeni internet platformları açılmaya başlanmıştır. Öyle ki binlerce site, ülkemiz kullanıcılarına hizmet verebilmek için bünyesinde klasik okeyi barındırmaya başlamışlardır. Biz de sizler için klasik okey hakkında en çok merak edilen detayları derledik.

Online Klasik Okey
Klasik okey oyunu, ülkemiz insanları için yüzlerce yıllık bir geleneği oluşturmaktadır. Bu oyun, kahvehanelerde hala popülerliğini koruyor olsa da internet ortamından da kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Online okey siteleri, kendi sağlayıcı sistemlerini oluşturarak kullanıcıları için kesintisiz ve kaliteli bir oyun hizmeti vermeye uğraşmaktadırlar. Bu sayede her geçen gün müşteri profilini geliştirip ve kullanıcı sayısını arttırmaktadırlar.

Online ve klasik olan okey oyunu için kurulan siteler, genellikle güvenilir ve ücretsiz platformlar olarak bilinmektedirler. Örneğin şu an için en kaliteli okey hizmetini vermekte olan siteler, Facebook ve Mynet platformlarıdır. Bu sitelerde ülkemiz insanlarına okey hizmeti vermekte olan en önemli mecraların başında gelmektedir. Siz de bilindik ve prestijli siteler bünyesindeki okey oyununa kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Online Klasik Okey Nasıl Oynanır?
Okey oynayabilmek için geleneksel ortamlarda dört kişi olmak ve gerekli araçlara sahip olmanız gerekmektedir. Fakat interaktif okey oyunu için tek kişi olsanız dahi ekipmanlara ihtiyaç duymadan tek tıkla oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Online okey oynamak için kaliteli ve bilindik oyun sitelerinde bir üyelik hesabı oluşturmanız yeterli olacaktır. Daha sonra site bünyesinde yer alan odaları ziyaret ederek istediğiniz masaya oturabilir ve okey keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın