Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4398

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2834

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  734

İnternetsiz Okey Oyna

İnternetsiz Okey Oyna

admin 295

İnternetiniz her ortamda bulunmayabilir ya da interneti çekmeyen bir yerde köyde veya bir dağ başında bulunabilirsiniz. Okey nasıl oynayacağım diye düşünmenize gerek yok. Sitemiz üzerinden oyunumuzu indirebilir ve mobil uygulama üzerinde rahatlıkla internetsiz okey oyna seçeneği ile oynayabilirsiniz. Bunun yanında internetsiz okey oyna seçeneğini internetiniz çektiği zamanlarda da kullanabilirsiniz. Ancak oyun oynamak için her zaman internete ihtiyacınız yok.

Yapay zekâya karşı oynanan internetsiz okey oyna seçeneği aynı şekilde sizlere para puan ve para birikiminde top 10 listesinde üst sıralarda bulmanızda yardımcı olacaktır. İnternetsiz okey oyna seçenekleri arasında oyun türlerinin de bulunduğu gibi yerini almaktadır. 101 okey oyna seçeneğinde de internetsiz okey oyna seçeneği bulunmaktadır ve diğer eşli okey oyna, düz okey oyna, klasik okey oyna, hemen okey oyna seçeneklerinde de internetsiz okey oynama seçeneği bulunmaktadır. Keyifle kullanabileceğiniz uygulama ile etkili ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Yapmanız gereken uygulamamız sitemiz üzerinden üyelik girişini ister manuel olarak ister sosyal medya hesaplarında bulunan rumuz ve bilgileriniz ile giriş yaparak oynamaya başlayabilirsiniz. İnternetsiz okey de rakipleriniz yapay zeka ve sanal makinelerdir. Burada alacağınız puanları Online olarak oynadığımız oyunları burada oynayabilir, top 10 sıralaması internet üzerinde seviyenizi görebilirsiniz. Online ortamda bulunan rakiplerinizi bu alanda bulamayabilir ya da internetin çekmediği yerlerde tercih edilen oyun türleri arasında yer almaktadır.

Okey Oyna
Cevap bırakın