Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4398

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2834

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  734

İki Kişilik Okey

İki Kişilik Okey

admin 235

Okey oyunu, yıllardır ülkemizde bulunan ve genellikle dört kişi ile oynanan bir uygulamadır. Bu nedenle çoğu insan, kahvehanelerde dört kişi olduktan sonra okey oyununa başlamaktadırlar. Fakat son günlerde yükselen bir trend olan iki kişilik okey, oyun platformlarında sunulmaya başlanmıştır.

Oyun siteleri, kullanıcıların isteklerine göre değişen oyun sistemlerinin içerisine iki kişiyle oynanabilen okey altyapısını da katmış durumdadırlar. Bu uygulama sayesinde sadece arkadaşınıza karşı okey oynayabilirsiniz. Ayrıca dört kişilik okey oyunundaki rekabet, bu uygulamada olmadığı için rahat bir şekilde okey deneyimi yaşayabilirsiniz. Biz de sizler için iki kişilik okey sistemi konusunda merak edilen tüm ayrıntıları araştırdık.

İki Kişilik Okey Nasıl Oynanır?
İki kişi tarafından oynanmakta olan okey sistemleri, genellikle internet sitelerinde yer almakta ve kişilere interaktif olarak sunulmaktadır. Ülkemiz genelindeki kahvehanelerde okey oyunu için dört kişi gerekmektedir. Bu nedenle iki kişilik okey oynayabilmek için öncelikle kaliteli ve zahmetsiz bir oyun platformu bularak üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Daha sonra arkadaşınız ile karşılıklı olarak oturduğunuz masa da oyun seçeneklerini iki kişiye göre ayarlayabilirsiniz. Eğer isterseniz diğer iki kişinin de bilgisayar tarafından oynanmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda makine bir bot yazılım atamakta ve gerçek bir insan gibi sizle okey oynamaktadır. Siz de kaliteli ve prestijli bir iki kişilik okey oyun deneyimi istiyorsanız bilindik oyun markalarının resmi adresleri üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İki Kişilik Okey Hangi Platformlarda Oynanmaktadır?
Oyun siteleri, genellikle kullanıcılar için her türlü oyun sistemini açık hale getirmektedirler. Hal böyle olunca iki kişi ile oynanan okey oyunlarını da hemen hemen her platformda bulabilmek mümkündür. Fakat kalitesiz oyun siteleri, yalnızca dört kişilik okey oyunlarını barındırmaktadırlar. Bu nedenle ilgilendiğiniz sitenin prestijli ve güvenilir bir marka olmasında yarar var.

Okey Oyna
Cevap bırakın