Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

21471 Puan

ANGARALI

ANGARALI

8885 Puan

Tweety

Tweety

7021 Puan

DiKeNLi-GuL

DiKeNLi-GuL

6723 Puan

YoRquN_KaLp

YoRquN_KaLp

6695 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4115

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2569

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1388

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  557

Eşli Okey Oyna

Eşli Okey Oyna

admin 479

Eşli okey oyna seçeneği okey oyunları içerisinde en eğlenceli ve en heyecanlısıdır. Masada iki kişinin ortak olduğu diğer iki kişinin de rakip olduğu bir ortamda cezalarda, puanlar da ortak olarak toplanır ve kazanan ekip belli olur. Bir nevi ekip çalışması olarak oynanan oyun birçok oyun türünde gerçekleştirilebilir. 101 okeyde de eşli okey oyna şeklinde oyun oynanabildiği gibi düz okey oyna seçeneği ile de eşli okey oynama seçeneği gerçekleştirilmektedir. Tercih size kalmış, ister okey oyununu tek tek oynarsınız isterseniz eşli olarak oynarsınız fakat eski olarak oynanan oyunlarda bir ekip çalışması olduğu için daha çok heyecan vermektedir. Eşiniz kazandığında siz de kazanmış olursunuz. Eşiniz kaybettiğinde sizde kaybetmiş olursunuz. Bir takım çalışması ruhunu sizde güçlendirecek ve ekip halinde bir şeyleri başarmanın mutluluğunu ve sevincini tadacaksınız.

İşte okey oyunu aile bireylerinizde birlikte oynayabileceğiniz gibi internet üzerinden farklı odalarda olsanız da yan yana olsanız da oynayabilirsiniz. Eski dostlarınız da eski sınıf veya sıra arkadaşlarınızla eski iş arkadaşlarınızla takım halinde eski günlerinizi yad ederek ekip çalışmasını tekrar canlandırabilirsiniz. Eşli okey oyna seçeneği size bu fırsatı sunmaktadır. Birlikte tekrar bir şeyleri başarabildiğinizi ve heyecan duygusunu siz de artırabilir, yapmanız gereken sitemize giriş yaparak üyeliğinizi oluşturup bir an önce eşli okey oyunu oynama bölümüne geçmeniz olacaktır.

Okey Oyna
Cevap bırakın