Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4394

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2831

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  732

Eşli Okey Oyna

Eşli Okey Oyna

admin 234

Okey oyunları, genellikle dört kişi ile oynanmakta olan oldukça keyifli uygulamalardır. Hal böyle olunca okey için birçok varyasyon geliştirilmiş ve oyunun oynanma şekli sürekli değiştirilmiştir. Okey oyunu, herkesin tek olduğu şekilde oynanabiliyor olsa da genellikle eşli olarak oynanmaktadır. Bu sayede oyun içerisinde takım çalışmasının önemi artmaktadır.

Eşli okey oyna platformları da kendi ortağınızla okey oynayabilmeniz için faaliyet göstermeye başlamışlardır. Bu sayede her kesimden insan için okey oyunundan farklı şekilde keyif alınabilmesi mümkün kılınmaktadır. Eşli okey oyna sloganıyla hizmet vermekte olan siteler, genellikle ücretsiz ve kaliteli olarak nitelendirilmektedirler. Biz de sizler için kendi eşinizle okey oynayabileceğiniz sitelerin merak edilen tüm detaylarını inceledik.

Eşli Okey Oynama Siteleri
Okey oynama siteleri, oyunun oynanış biçimini genel olarak kullanıcılara bırakmaktadır. Hatta oyunun eşli veya tekli oynanacağına dahi kullanıcılar kendileri karar vermektedirler. Bu sayede beraber oynamak istediğiniz kişilerle eş olarak oyundan daha fazla keyif alabilmektesiniz.

Eşli okey oynama sitelerinin normal oyun platformlarından bir farkı bulunmamaktadır. Fakat eşli okey oyna sloganıyla hizmet vermekte olan siteler, kullanıcıların kendi arkadaşlarıyla eş olmalarına ve takım çalışması yapmalarına izin vermektedir. Bu durum, her oyun sitesinde bulunmasa da kullanıcı odaklı olan platformlarda yer almaktadır. Siz de okey oyununda arkadaşlarınıza takım oluşturmak istiyorsanız eşli okey oynanabilen siteleri tercih edebilirsiniz.

Eşli Okey Oynama Sitelerinde Ekstra Ücret Talep Ediliyor Mu?
Oyun siteleri, kullanıcıları için sağladığı çoğu varyasyonu hizmet kapsamında sunmaktadır. Bu sayede eşli okey gibi farklı tarz uygulamalar için ekstra ücret talebinde bulunmamaktadırlar. Bu durum, genellikle kaliteli ve prestijli olan siteler için geçerlidir. Siz yine de eşli okey oynamak istediğiniz zaman ilgilendiğiniz platformun kullanıcı sözleşmesini okuyunuz.

Okey Oyna
Cevap bırakın