Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

21471 Puan

ANGARALI

ANGARALI

9045 Puan

Tweety

Tweety

7016 Puan

DiKeNLi-GuL

DiKeNLi-GuL

6723 Puan

YoRquN_KaLp

YoRquN_KaLp

6695 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4122

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2571

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1394

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  561

Düz Okey Oyna

Düz Okey Oyna

admin 517

Okey oyunlarının atası olarak bilinen düz okey her yaş grubundan kişilerin ve bireylerin oynayabileceği Okey türüdür. Düz okey oyna oyunu 101 okey, çanak okey ve katlamalı okey oyunları ile masada efor sarf etmeden renklerin ve rakamların sıralanışı şeklinde basit bir okey oyunu türüdür. Genel olarak bakıldığında Okey oyunu zeka açıcı, zihin geliştirici bir oyun türüdür. Bu oyunlar arasında okey başlangıcı ilki olarak kabul edilmektedir.

Düz okey oyna oyununu Online olarak internet üzerinden eş, dost, akraba ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gibi internetsiz olarak da yapay zekaya karşı da oynayabilirsiniz. Uygulamamız üzerinden oyunu istediğiniz her ortamda internetiniz olmasa da oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizin üzerinden bir üyelik oluşturarak rumuzu oluşturup sitemize üye olmak olacaktır. Hızlı erişim ile kaliteli grafik tasarımı ile siz kullanıcılarımıza hizmet vermekte olan sitemiz binlerce milyonlarca Okey oyuncuları arasında sizleri kendinizi kanıtlamanızı sağlamaktadır. Sizde hemen üye olarak düz okey oyna seçeneği ile oynamalısınız. Farklı arkadaşlıklar yeni dostluklar kurabilir, internet kullanımı ile internetin çektiği tüm ortamlarda düz okey online olarak oynayabilir, yeni kişilerde karşı mücadele edebilir zekanızın üstünlüğünü kanıtlayabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirerek düz okey oyununu Online olarak hemen oyna seçeneğiyle bağlanabilir, masa seçme, masada kabul görme veya masa oluşturma gibi işlemlerle uğraşmayı bırakıp otobüste işten eve dönerken veya okuldan evinize giderken ya da bir arkadaşınız da misafirlikte otururken bile hemen oyna seçeneğini tıklayarak düz okey oynayabilirsiniz. Puanlar toplayabilir, top 10 listesinde en üst seviyelere gelebilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın