Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

21471 Puan

ANGARALI

ANGARALI

8885 Puan

Tweety

Tweety

7016 Puan

DiKeNLi-GuL

DiKeNLi-GuL

6723 Puan

YoRquN_KaLp

YoRquN_KaLp

6695 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4117

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2569

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1388

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  557

Canlı Okey Oyna

Canlı Okey Oyna

admin 103

Her yaş grubunun hitap eden Okey oyunu internet üzerinden canlı olarak da oynanmaktadır. Sitemiz üzerinden Canlı Okey oyununu tıklayarak farklı kişilerle dostluklar kurup fiziki kafeterya veya kahve ortamında Okey oyunu oynar gibi canlı okey oyunu oynayabilirsiniz.

İnternet üzerinden sitemiz aracılığı ile oynayabileceğiniz bu oyunu sitemizin kuralları gereği üyelik oluşturarak Canlı okey oyna sekmesine tıklayarak güzel ve hoş vakit geçirerek eğlenceli oyunun tadını çıkartabilirsiniz. İşyerinizde canınız sıkıldığında anında telefonunuzda açıp oyunu oynayabilir, internetin çektiği her ortamda; aracınızda, piknikte herhangi bir sıkıcı banka sırasında dahi bu oyunu açıp oynayabilirsiniz. Bekleme salonlarında otururken dahi internetiniz çekiyorsa canlı okey oyununu açıp oynayabilirsiniz.

Sizin gibi binlerce kişinin bulunduğu bu ortamda can sıkıcı bir anınızı eğlenceli dostluklarla güzel bir diyalog ortamına dönüştürebilirsiniz. Puanlarınızı biriktirerek tam 10 listesinde yarışa katılabilirsiniz. Ödüller alabilir ve ödüller gönderebilirsiniz.
Yalnız kaldığınız bir ortamda canınız mı sıkıldı bir anda canlı okey oyna imkanı sunan sitemiz yardımınıza koşacaktır. Online ortamlarda geçmişten bugüne oynanan en fazla tercih edilen oyun olan Okey oyunu internet üzerinden milyonları buluşturmayı başarıyor. Sitemiz size bu konuda online olarak hizmeti sunmaktadır. Aktif olarak sitede kaç kişinin bulunduğunu, kaç kişinin canlı okey bölümünde yer aldığını, kaç masanın bulunduğunu, eksik olan masaların sayısını ve katılabileceğiniz oyunları görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sitemize girerek online oyuna katılmak için üyelik oluşturmaktır.

Okey Oyna
Cevap bırakın