Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4394

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2831

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  733

Çanak Okey Oyna

Çanak Okey Oyna

admin 192

Okey oyunu, günümüzde birçok farklı şekilde oynanmakta ve milyonlarca insanı mutlu edebilmektedir. Ülkemizde de kahvehanelerde yıllardır sürekli olarak oynanmaktadır. Hal böyle olunca insanların istedikleri her an okey oynayabilmeleri için internet platformlarında da oynanabilir hale gelmiştir. Binlerce internet sitesi, okey oynanabilecek sağlayıcıları ile kullanıcılarına kapısını açmıştır.

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen çanak okey oyunu, milyonlarca platformda kaliteli altyapılar üzerinden sunulmaya devam edilmektedir. Çanak okey oyna sloganıyla hizmet veren en önemli platform ise Facebook’tur. Facebook sitesi, kapılarını yıllardır okey sevenler için açmış durumdadır. Biz de sizler için çanak okey oyna konusu hakkında merak edilen detayları derledik.

Çanak Okey Nedir?
Okey oyunu, yıllardır içerisinde birçok varyasyona bölünmüş ve bu sayede her kesim insan tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.

İnternet platformlarında da aynı durum yaşanmış ve okey oyunu birçok farklı kola ayrılmıştır. Günümüzde interaktif okey türleri arasında en sevilen çeşit olarak çanak okey oyunu gösterilmektedir.

Çanak okey oyunu, aynı okey sisteminin devam ettirilmesine ve toplamda dört kişilik bir oyun olması ile bilinmektedir. Fakat normal okey oyunlarından farkı, ortada bir çanağın olması ve her oyun başında bu çanağa kullanıcıların puanlarından eklenmesidir. Oyun sonunda okey atmayı başaran bir kişi, çanakta bulunan tüm puanı toplamakta ve oyunun lideri olmaktadır. Siz de çanak okey oyna sloganıyla hizmet vermekte olan platformlar aracılığıyla kaliteli bir okey deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çanak Okey Oyunu Güvenilir Mi?
Okey platformları, kullanıcıları için her daim kaliteli ve prestijli işlemler sunmaya çalışmaktadırlar. Hal böyle olunca sitelerin milyonlarca kullanıcıya erişim sağlamaları kaçınılmaz olmuştur. Fakat çanak okey platformları ile ilk defa karşılaşmakta olan kullanıcılar, oyun birimlerinin ne kadar güvenilir olduğunu merak etmektedirler.

Çanak okey oyunu, diğer tüm okey çeşitleri gibi internet üzerinden kaliteli şekilde servis edilmektedir. Her site, gün geçtikçe daha da çok kullanıcı odaklı olmaya çalışmaktadır. Bu nedenle çanak okey sitelerine erişim sağlayarak güvenle oyun oynayabilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın