Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4391

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2828

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1571

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  732

Çanak Okey Oyna

Çanak Okey Oyna

admin 174

Çanak okey oyunu okey severlerin oyun esnasında yapmış oldukları başarılı bitişleri anlatmaktadır. Çanak Okey, 101 okey, düz okey, eşli Okey gib okey türlerinden de yararlanabilir, çanakta biriken puanların oyuncunun okey ile bitiş yapmasında esnasında çanakta biriken bütün puanları alması durumunda çanak kırıldı denir. Çanak kırılma animasyonu ekrana gelir ve altınlar kazanan tarafa puanlar kazanan tarafa geçer. Çanak okey oyna seçeneği ile çanağı kıran oyuncun diğer oyunculara diğer oyunculara üstünlük sağlamasını ve açık ara farkla kazandığını gösterir ki bu da onun diğer oyunculardan daha iyi bir oyuncu olduğunu ispatlar.

Çanak Okey oyna işleminde çanak kırma kolay bir iş değildir. Çanak kırmak için çifte bitmek veya çift okeyle bitmek ya da okeyle bitiş yapmak gerekmektedir. Her oyunda biriken çanaktaki sayılar değişmektedir. Örneğin; çanak ne kadar kırılmazsa biriken puan da fazla olur. Bir çanak kırıldıktan sonra ardından tekrar bir çanak daha kırılması çanakta biriken puan düşük olur. Bu nedenle çanak kırılmadıkça biriken puanları almak için oyuncular birbirleriyle yarışırlar.

Çanak okey oyna, 101, düz okey, klasik okey veya diğer tüm okey türlerinde çanak kırma şansınız var. Sizler de bu şekilde çanak kırma oyunu oynamak istiyorsanız sitemize üye olabilir, profilinizden diğer yarışmacılar arasına katılarak odalardan çanak okey oynayarak sitemizin taban listesinde rakiplerinizle yarışabilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın