Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

22191 Puan

CaNSeSi

CaNSeSi

18339 Puan

Zaman

Zaman

18154 Puan

izmirli

izmirli

13189 Puan

Zemheri

Zemheri

10812 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4395

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2832

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1572

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  733

Bilgisayardan Okey Oyna

Bilgisayardan Okey Oyna

admin 734

Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile oynayabileceğiniz gibi internetsiz de oynayabilirsiniz. Uygulama dışında da oyunlar oynanmaktadır. İnternet dışında online oyun olan bilgisayardan okey oyna. Uygulama üzerinde oynandığı gibi web site üzerinde de uygulama çalışmaktadır. Uygulamanın tüm versiyonları PC versiyonunda da geçerlidir. Bilgisayardan okey oyna seçeneğini kullanabilmeniz için bilgisayarınızın arama motoruna sitemizin adını yazarak giriş yapmalı uygulama üzerinde kullandığımız kullanıcı adı ve şifrenizle giriş sağlamalısınız. Ardından puanlarınız ve dereceniz kendi profiliniz web sitemizde size gösterilecektir.

Oyun içerisinde mobil uygulamadan katıldığınız gibi bilgisayardan okey katılımında da aldığımız cezalar, puanlar, başarılar hepsi dahil olacaktır. Bilgisayardan okey oyna seçeneğinde eşli okey oyna, 101 okey oyna, düz okey oyna klasik okey oyna katlamalı okey oyna gibi daha birçok seçenek vardır. Ayrıca internet bağlantılı okey oyna, internetsiz okey oyna seçeneklerinin hepsi sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Yapmanız gereken internete bağlı bilgisayar bulup üyelik bilgilerinizde girişini sağlamak olacaktır. Buradan hemen oyna seçeneklerini kullanabilir, kişi ile aktivitenizi sağlayabilir ve mutlu bir gün geçirebilirsiniz. 0-8 yaş grubu haricinde bütün yaş gruplarının oynamasını sağlayan tüm bireylere hitap eden bir oyun türü olan Okey oyunu bilgisayar üzerinden de online ve internetsiz olarak oynayabilirsiniz. Bunun dışında oyunun nasıl oynanacağını kaygısını yaşamayarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın