Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
Mira

Mira

21471 Puan

ANGARALI

ANGARALI

9045 Puan

Tweety

Tweety

7016 Puan

DiKeNLi-GuL

DiKeNLi-GuL

6723 Puan

YoRquN_KaLp

YoRquN_KaLp

6695 Puan

Popüler Yazılar

 • HEMEN OKEY OYNA

  Okey Salonumuza Giriş için Lütfen TIKLAYINIZ

  4117

 • Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ?

  Renkli Okey mi ? Klasik Okey mi ? Klasik Okey Klasik Okey ve Renkli okeyde…

  2569

 • 101 Okey Oyna

  Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi…

  1389

 • Bilgisayardan Okey Oyna

  Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından biri olan uygulamalı oyundur. Uygulamalı oyunları internet aracılığı ile…

  558

101 Okey Oyna

101 Okey Oyna

admin 1390

Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi geliştiren oyun türü olan okeyde kazanmak için strateji uygulamalısınız.. Rakiplerinizden önce elinizi açmanız 101’i tamamlamanız ve oyunu bitirmeniz heyecan ve adrenalini sizlere kazandırır.

Okey oyunu oynayanların profesyonel okeyci olarak adlandırdıkları 101 okey online olarak da sitemizden oynayabilirsiniz. Birçok üyenin içerisinde masalarda yerinize alabilir ve kendinizi ispatlayabilirsiniz. Sitemizin yapmış olduğu top 10 sıralamasında üst sıralara rakiplerinizi yenerek yerleşebilirsiniz. Topladığınız puanlarla sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparak arkadaşlarınıza gövde ve zeka gösterisi yapabilirsiniz. Canlı olarak da 101 okey oyna butonun ile arkadaşlarınızla hatta iş arkadaşlarınızla birlikte masalar oluşturabilirsiniz. Mahalle arkadaşlarınızla sınıf arkadaşlarınızla üniversiteden eski dostlarınızla masalar oluşturarak bir arada olmasanız da aile bireylerinizle de birlikte 101 okey oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemize giriş yaparak üyeliğinizi oluşturmak ve birçok yeni dostluk ve arkadaşlıklara Online olarak internet üzerinden sağlayabilirsiniz.

101 Okey oynamak sıradan düz okey gibi değildir. Daha profesyonel ve daha zihin açıcı oyun olduğu için siz de rakiplerin arasında bir rekabetin oluşmasını bir hırsın oluşmasını sağlar, kazandığınız her ele puanlar kazanır ve ödüller alır, ödüller alıp hediye edebilirsiniz. Sitemiz sayesinde uzakta bulunan kuzenleriniz, eski okul arkadaşlarınız, ilkokul arkadaşlarınız dahil hepsi ile uygun bir saat ve masa belirleyerek birlikte bir masa kurup saatlerce güzel hoş vakit geçirebilir, eski günlerinizi yad edebilirsiniz. Aynı zamanda sohbet butonundan da sohbetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okey Oyna
Cevap bırakın